Kush Jemi
Keni dëshire të çlodheni pas një udhëtimi të gjatë, të relaksoheni dhe të gjeni qetësinë! Ejani tek Hotel Shkodra. Hoteli ndodhet në pjesën kryesore të qytetit me tradita dhe kulturë të lashtë, në pjesën më tërheqëse të tij. Aty do të gjeni dhoma komode të fjetjes, bar-restorant i cili shërben mundësinë e shijimit dhe të gatimit tradicional, sipas shijes dhe preferencës tuaj vendase dhe ndërkombëtare.
Sherbime
Dhoma Standarte
Dhomat standarde ofrojnë komoditet dhe hapësirë të bollshme. Dhoma ka kushte bashkëkohore maksimale, me ajër të kondicionuar, TV, Free Wi-Fi dhe tualet të brendshëm me dush, me të gjitha asetet e nvojshme.
Dhoma Familjare
Dhomat familjare, të siguruara në disa raste me pamje nga kopështi ose qyteti, i ofrojnë klientëve tanë një akomodim të rehatshëm dhe relaksues. Dhoma ka kushte bashkëkohore maksimale, me ajër të kondicionuar, TV, Free Wi-Fi dhe tualet të brendshëm me dush, me të gjitha asetet e nvojshme.
Parking dhe Wi-Fi
Hoteli ofron mundësinë e parkimit të sigurtë dhe pa pagesë. Gjithashtu ofrojmë edhe Free WI-Fi në të gjithë ambientet e hotelit.
Të Veçanta
Hotel Shkodra L ofron një eksperiencë të paharrueshme për klientët e tij.Na vizitoni dhe sdo pendoheni.Ju mirëpresim.
Galeria
Immagine 1
Immagine 2
Immagine 3
Shfleto Galerine